V sobotu 26.9. jsem se vydala sama se Samíkem na výstavu do Prešova, abychom se pokusili získat první titul CAC potřebný pro titul Grand Šampión Slovenska. Cesta to byla dlouhá, ale svítilo krásně sluníčko, tak jsme dělali často zastávky. Na večeři jsme zastavili v salaši u Spišského hradu, dali jsme si se Samíkem halušky a poté pokačovali do Prešova, kam jsme dorazili v cca 20 hod. Samík okamžitě obsadil balkón, kde pospával po celou noc. Tedy kromě chvilek, kdy se přišel během noci přesvědčit, že jsem opravdu v jeho blízkosti, čímž se mu podařilo několikrát mě vzbudit skvělým olíznutím .

Ubytování bylo blízko Městské haly v Prešově, kde se výstava konala, takže jsem si mohla dovolit pospat trošku déle. Kruhy byly spíše menší, v hale bylo celkem přítmí. Ovšem to, co pořadatelé připojili ke katalogům, tak to jsem neviděla na žádné mezinárodní výstavě. Kromě katalogu několik vzorků krmiva pro pejsky (některé dokonce 0,5 kg!!) , pro majitele malou kapesní kalkulačku a 2 propisovačky...

 

A výsledek? Samík si vyběhal ve třídě šampionů známku Výborný 1, titul CAC a titul Vítěz Slovenska 2009 - posudek najdete ZDE.