27.6. (sobota) jsem se rozhodovala, zda pojedeme na Mezinárodní výstavu psů v Krakowě. Jelikož počasí nebylo předcházející dny to pravé ořechové, zvažovala jsem účast i z toho důvodu, že kruhy měly být venku. Nakonec jsme jeli. Ovšem den začal opravdu "parádně" - nejdříve jsem si na zubní kartáček dala omylem krém na ruce, pak jsem nemohla najít kapuci k bundě, v Polsku sice pěkně udělaná dálnice, ale občas uzavírky, objížďky, většinou déšť takový, že stěrače nestíhaly, v Krakowě na křižovatkách jedna červená za druhou - děs. Dojeli jsme 12.50, posuzování hovíků začalo 13,05 - sotva jsem stihla zaplatit poplatek a už jsme utíkali zabláceným terénem ke kruhu.

I přesto, že v některých místech byly značné nánosy bláta, kruhy byly celkem slušné a v době vystavování hovíků se i počasí trochu umoudřilo. Samík se poprvé prezentoval ve třídě šampionů a vyběhal si známku Doskonala 1, tituly CWC, NDPwR, CACIB a BOB!!! Posuzoval p. Matyas Jaroslav, posudek ZDE.

 

Ve finálové přehlídce II. FCI skupiny se Samík zalíbil izraelskému rozhodčímu Zvi Kupferbergrovi a nečekaně jsme si vyběhali 3. místo!!!, info na oficiálních stránkách Polského kynologického svazu.

Fotografie ZDE.