V sobotu 24.10.2009 jsme vyrazili s manželem a Samíkem na Mezinárodní výstavu psů do Českých Budějovic. Ubytovali jsme se v penziónu Fischer v Lišově, kde jsou na domácí mazlíčky zvyklí. Večer jsme prošli malebný Lišov, Sam si zaběhal v polích a večer spal jako mimino. Zato já jsem jela s nedoléčenou virózou, takže jsem se snažila kurýrovat, co to dá.

V neděli ráno jsme tedy vyjeli na výstavu. Velkým zklamáním byly OPĚT malé kruhy pro tak velké plemeno Já nevím, podle čeho je pořadatelé chystají - v případě Budějovic bych řekla, že podle trpasličích pinčů. Kruhy byly tentokráte venku, naštěstí nádherně svítilo sluníčko....

Po shlédnutí katalogu mi bylo hned jasno, jak se bude dále výstava pro nás vyvíjet.....Ve třídě šampionů s námi nastoupil Světový vítěz Uno Gasko Prim a zaslouženě vyhrál. Samík si vyběhal známku Výborný 2 a titul res. CAC. Posléze rozhodčí Ing. Leoš Jančík pozval všechny "CACe" o titul CACIB, který rovněž získal UNO. Ostatní pejsky s titulem CAC si ponechal v kruhu a pozval si nás do skupiny o titul res. CACIB, který si Sam nakonec vyběhal.

 

Poslední výstavu letošního roku jsme tedy absolvovali za známku Výborný 2, titul res. CAC a res. CACIB, posudek najdete ZDE a fotografie z výstavy a návštěvy Telče TADY.