Speciální výstava hovawartů - Kroměříž

27.09.2010 21:07

V sobotu 25.9.2010 jsme se s Luckou a Samíkem vypravili na Speciální výstavu hovawartů do Kroměříže. Téměř 2 měsíce bez výstav způsobily, že jsem se strašně moc těšila na stejně "postižené" lidičky. Areál byl pěkně připraven, celá výstava rovněž - za což patří pořadatelům velké díky!

Na výstavě jsme kromě spousty známých potkali také Samíkovy potomky - Arniku z Eliotova dvora, Crisse a Carmen z Lašské brány. Všechna štěňata zase pořádně povyrostla od té doby, kdy jsem je viděla naposledy. Arnika se pěkně dobarvuje a je hodně akční - prostě takové malé třeštidlo. Criss i Carmen nabírají na síle, mají pěkně vykreslené znaky a začínají z nich být takoví správní psí puberťáci.

Carmenka z Lašské brány se zúčastnila výstavy aktivně a s velmi pěkným posudkem si v konkurenci 5 fenek odnesla známku Velmi nadějná 3. V kruhu krásně sledovala při běhu svou majitelku, neposkakovala. Majitelce moc gratulujeme!!

A jak jsme si vedli my? S moc pěkným posudkem jsme si v konkurenci 7 psů ve třídě šampionů vyběhali známku Výborný 2 a titul res.CAC.

 

Ještě ale nebyl konec - chtěli jsme podpořit našeho kamaráda  Bary Ostravské hvozdy, tak jsme mu drželi všechny pěstičky a tlapky a radost na sebe nenechala dlouho čekat - Bary se dočkal svého prvního většího titulu a vyběhal si titul Vítěz Speciální výstavy - majitelce paní Rajmanové i Barymu moc a moc gratulujeme!!!

Fotečky dodám později, posudek najdete TADY.

V neděli 26.9. jsem jela do Kroměříže znovu - to abych se podívala na Svod mladých hovawartů chovatelské stanice z Lašské brány - více info najdete v nejbližších dnech v rubrice Potomci.