Národní výstava psů Ostrava 2014

14.04.2014 21:12

V neděli 13.4.2014 jsem se poprvé jako divák zúčastnila výstavy psů - a to Národní výstavy psů v Ostravě.  Samíka jsem nechala doma a věnovala se jeho potomkům, kteří začínají svou výstavní dráhu. Výstavní kruhy pro hovawarty byly tentokrát uvnitř haly (v předchozích letech vždy venku). Výstavy se zúčastnili 4 Samíkovi potomci:

 

Dasty Corraki Moravia - třída dorostu, známka Velmi nadějný 1 (Dasty má moc pěkný posudek a až přelíná srst, bude z něj krasavec :-))

Elvis z Lašské brány - třída mladých, známka Výborný 1, CAJC!! NVP v Ostravě byla teprve druhou výstavou, kam Elvis zavítal a hned takový výsledek! Gratuluji majitelům, z Elvise (stejně jako z Dastyho roste kus pořádného psa s mohutnou kostrou).

Enzo z Lašské brány - třída mladých, známka Dobrý - Enzo byl na své první výstavě. Bohužel hafuša není socializován, což se projevilo velkou nervozitou a Enzo odmítal spolupracovat. Nicméně, Enzo je mohutný, dobře stavěný, bylo by škoda, kdyby nepokračoval ve výstavách.

Finna z Úpatí Ondřejníku - třída otevřená, známka Výborná (velmi příjemná fenka, dobře stavěná, v dobré výživové kondici :-)).

 

Moc děkuji majitelům za účast na výstavě a těším se, že se s nimi někde potkáme -nejpozději příští rok v Ostravě :-)